O autorze
Lekkoatleta, multimedalista Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich (42 medale), medalista mistrzostw Europy (złoty, srebrny i brązowy medal), 2 krotny olimpijczyk, aktualny rekordzista Polski na 200m (otwarty stadion i hala), drugi biały sprinter w historii, który złamał barierę 20s na 200m (19.98). Po zakończeniu kariery sportowej współzałożyciel konsorcjum Urban Sprint Group wraz z Arkadiuszem Mąkiną (częścią konsorcjum jest Szkoła Biegania zajmująca się szkoleniem drużyn, sportowców indywidualnych, reprezentacji i kadr narodowych). Współzałożyciel Akademiii Kreatywnego Futbolu wraz z Arkadiuszem Mąkiną i Damianem Sewerynem (profesjonalna akademia piłkarska łącząca koncepcje szkolenia psychomotorycznego, motorycznego, indywidualnego szkolenia technicznego i sensorycznego na najwyższym poziomie). Dziennikarz (pracował jako reporter/prezenter w redakcji sportowej telewizji WTK), prowadzący programu "Rozgrzewka" na antenie WTK, prowadzący programu "Zakład? Zakład!" na antenie TVN Turbo. Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" i "Wipeout - Wymiatacze" na antenie TVN. Był i jest ambasadorem wielu marek: ON, Audimas, Gatorade, Asics, Adidas Performance, Red Bull, Reebok, Scotch & Soda, Darex, Newline, Blackjack, Microsoft (Xbox i Kinect, Kinect Sports, Forza Horizon).

Witam i zapraszam. Marcin Urbaś

Ponieważ jest to mój pierwszy wpis, nie będę od razu uderzał z grubej rury jakimś konkretnym felietonem. Postanowiłem się po prostu przedstawić i zachęcić do czytania moich wpisów, a gwarantuję że nudno nie będzie. W założeniach będę się starał dość obiektywnie komentować wydarzenia ze świata sportu, ale nie tylko sportu.

Kontrowersyjnych sytuacji pojawia się w Polsce wiele i ludzie do nich doprowadzając nie za bardzo zastanawiają się nad konsekwencjami - będę się więc starał unaocznić problem i zasugerować rozwiązanie. Będę również zamieszczał informacje na tematy jakże mi bliskie, związane ze szkoleniem dzieci i młodzieży, nietuzinkowymi programami szkoleniowymi, systemami szkolenia w różnych sportach, ale i rzeczami mocno przyziemnymi. Wobec tego zapraszam do czytania mojego "bloga" w Natemat.pl - kontemplujcie, zgłębiajcie i komentujcie, bo zawsze będzie tu coś Natemat:-)!
Trwa ładowanie komentarzy...