O autorze
Lekkoatleta, multimedalista Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich (42 medale), medalista mistrzostw Europy (złoty, srebrny i brązowy medal), 2 krotny olimpijczyk, aktualny rekordzista Polski na 200m (otwarty stadion i hala), drugi biały sprinter w historii, który złamał barierę 20s na 200m (19.98). Po zakończeniu kariery sportowej współzałożyciel konsorcjum Urban Sprint Group wraz z Arkadiuszem Mąkiną (częścią konsorcjum jest Szkoła Biegania zajmująca się szkoleniem drużyn, sportowców indywidualnych, reprezentacji i kadr narodowych). Współzałożyciel Akademiii Kreatywnego Futbolu wraz z Arkadiuszem Mąkiną i Damianem Sewerynem (profesjonalna akademia piłkarska łącząca koncepcje szkolenia psychomotorycznego, motorycznego, indywidualnego szkolenia technicznego i sensorycznego na najwyższym poziomie). Dziennikarz (pracował jako reporter/prezenter w redakcji sportowej telewizji WTK), prowadzący programu "Rozgrzewka" na antenie WTK, prowadzący programu "Zakład? Zakład!" na antenie TVN Turbo. Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" i "Wipeout - Wymiatacze" na antenie TVN. Był i jest ambasadorem wielu marek: ON, Audimas, Gatorade, Asics, Adidas Performance, Red Bull, Reebok, Scotch & Soda, Darex, Newline, Blackjack, Microsoft (Xbox i Kinect, Kinect Sports, Forza Horizon).

Cała Polska czyta dzieciom........ja również:-)!

Jeśli ktoś kojarzy się masom z czymś konkretnym, np. sportem, aktorstwem, ciekawym zawodem lub inną ciekawą profesją, ma szansę raz na jakiś czas zostać zaproszonym do udziału w akcji, która w jakiś sposób może pomóc wielu osobom, bądz przyczynić się do rozwoju dzieci. Może również bez zaproszenia wcisnąć się na taką akcję sam:-)!

Regularne organizowanie akcji "Cała Polska czyta dzieciom" jest oczywiście zjawiskiem pozytywnym i poza przybliżeniem dzieciom sylwetki czytającego jest coś ważniejszego. Dzieci, którym czyta się bajki są spokojniejsze, ciekawsze świata, bardziej kreatywne (zupełnie jaka nasza Akademia:-). Dzieci w trakcie czytania im bajek reagują żywiołowo, a jeśli dołoży się od siebie odpowiednią artykulację i odgłosy to reakcje są jeszcze bardziej spektakularne. Jest przy tym kupa śmiechu i morze radości nie tylko dla dzieci, przedszkolanek, ale również dla czytającego. Wpadłem na chytry plan, że zrobię sobie tournee po poznańskich przedszkolach i poczytam dzieciom różne historie. Nie byłem pewien jak zostanę odebrany przez dyrekcje przedszkoli i czy ktoś będzie moim udziałem w akcji zainteresowany. Okazuje się, że jak najbardziej! Kilka przedszkoli za mną, kilka przede mną, a ja bawię się przednio. Nie mam pojęcia skąd strach wielu moich kolegów przed takimi działaniami, przecież to czysta przyjemność:-)!
Trwa ładowanie komentarzy...