O autorze
Lekkoatleta, multimedalista Mistrzostw Polski w biegach sprinterskich (42 medale), medalista mistrzostw Europy (złoty, srebrny i brązowy medal), 2 krotny olimpijczyk, aktualny rekordzista Polski na 200m (otwarty stadion i hala), drugi biały sprinter w historii, który złamał barierę 20s na 200m (19.98). Po zakończeniu kariery sportowej współzałożyciel konsorcjum Urban Sprint Group wraz z Arkadiuszem Mąkiną (częścią konsorcjum jest Szkoła Biegania zajmująca się szkoleniem drużyn, sportowców indywidualnych, reprezentacji i kadr narodowych). Współzałożyciel Akademiii Kreatywnego Futbolu wraz z Arkadiuszem Mąkiną i Damianem Sewerynem (profesjonalna akademia piłkarska łącząca koncepcje szkolenia psychomotorycznego, motorycznego, indywidualnego szkolenia technicznego i sensorycznego na najwyższym poziomie). Dziennikarz (pracował jako reporter/prezenter w redakcji sportowej telewizji WTK), prowadzący programu "Rozgrzewka" na antenie WTK, prowadzący programu "Zakład? Zakład!" na antenie TVN Turbo. Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" i "Wipeout - Wymiatacze" na antenie TVN. Był i jest ambasadorem wielu marek: ON, Audimas, Gatorade, Asics, Adidas Performance, Red Bull, Reebok, Scotch & Soda, Darex, Newline, Blackjack, Microsoft (Xbox i Kinect, Kinect Sports, Forza Horizon).

Działalność charytatywna, a ludzie rozpoznawalni.

Działalność charytatywna nigdy nie jest problematyczna, pod warunkiem że znajdzie się odrobinę czasu, by pomóc tym, którym ta pomoc jest najbardziej potrzebna. Ile to kosztuje? Tylko trochę czasu:-).

Czas zawsze się znajdzie i tłumaczenie, że ktoś go nie ma jest dla mnie niewytłumaczalny. Znam wiele osób, które twierdzą, że nie mają czasu na zaangażowanie się w pomoc potrzebującym. Tym czasem 2 godziny na siłowni i obiad w restauracji, który trwa kolejną godzinę już im nie przeszkadza i godzinki z tego czasu nie poświęcą. Mniejsza jednak o tych, którym się nie chce - mi się chce i jeśli mogę, to pomagam. Ostatnio taka okazja przydarzyła się w Koźminie Wielkopolskim, gdzie mojemu znajomemu Danielowi Borskiemu udało się zorganizować akcję "Gramy dla Rafała". W akcję poza mną zaangażował się Maciej Zegan i wielu byłych zawodników Lecha Poznań. Rozegrano towarzyski "mecz gwiazd" i zorganizowano licytację wartościowych przedmiotów, a wszystko to, by zgromadzić odpowiednią sumkę na leczenie Rafała Pieniężnego. Udało się oczywiście uzbierać sensowne pieniądze w otoczce piłkarskiej fiesty. Kibice szaleli i bawili się przednio, my też. Przypadła mi rola trenera, z którą jestem obyty od paru lat pracując z dziećmi. Cały czas zaangażowany jestem też w działalność Drużyny Szpiku, z którą szukamy dla "naszych" dzieciaków dawców z całego kraju. Jeśli chcecie śledzić te i inne akcje, w które się angażuję to wejdźcie na nasz profil na Facebook'u i polubcie:


http://www.facebook.com/#!/KreatywnyFutbol

Będziecie na bieżąco, bo tam informacje pojawiają się kilka razy w tygodniu:-).
Trwa ładowanie komentarzy...